You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player
Теплиця з «сонячним» опаленням своїми руками

Наші кліматичні умови не призначені для вирощування доброго врожаю багатьох овочевих культур. На допомогу огородникам приходить теплиця - спеціальна споруда для утримання рослини в затишку і теплі. У плівковому парнику створюються умови вирощування овочів, які присутні на 400-600 км південніше, а в опалювальної теплиці - на 1000 км і більше.

 

Необхідність опалення теплиць

Теплицям необхідно опалення та обігрів. Використання теплиць без обігрівальних систем досить обмежена, навіть без урахування опалення в холодні зимові місяці. Починаючи опалювати теплицю в квітні, садівник продовжує сезонні роботи більше ніж на три місяці. В цьому випадку вже в травні можна висаджувати розсаду в саду, теплиці або парнику, після чого Ви будете знімати перші врожаї вже в червні і у Вас залишиться час для другого або навіть третього врожаю тієї чи іншої культури. Тропічні і навіть середземноморські рослини доводиться тримати в опалюваних теплицях протягом усього року. В опаленні потребують навіть теплиці з найкращих ізолюючих матеріалів, призначені тільки для підтримки температури вище нуля.

 

Вибір опалювальної системи для теплиці

Вибір системи опалення та обігріву теплиці залежить від її розміру, системи опалення у Вашому житловому будинку та не в останню чергу від ваших фінансових можливостей. Обраний спосіб опалення повинен:

- Забезпечувати рівномірний обігрів теплиці по всій площі;

- Не пересушувати повітря в теплиці, що може привести до в'янення і пошкодження пригрунтової частини рослин, і сприяти підтримці постійного рівня вологості;

- Віддавати тепло повільно і економно за принципом «знизу вгору», щоб максимально продовжити час «ефективного» використання тепла перед тим, як воно через скло вийде назовні;

- Пригнічувати ріст хвороботворних бактерій і вірусів, здатних порушити зростання рослин або знищити їх;

- Бути економічно вигідним як в планці первинних вкладень на стадії монтажу, так і в процесі експлуатації;

- Виключати можливість швидкого виходу з ладу через зовнішні фактори і не вимагати дорогого поточного ремонту;

- Володіти функцією автоматизованого контролю і бути зручним в управлінні.

 

 

Опалення теплиць за допомогою інфрачервоних карбонових плівок

Всім цим вимогам якнайкраще відповідає інфрачервона опалювальна плівка для сільського господарства, розроблена и вироблена в Південній Кореї по запатентованній технології

 

Плівка для сільського господарства являє собою складену з тринадцяти захисних водонепроникних шарів плівку PET товщ. 0,40 мм, в яку запаяний суцільний вуглецевий полімер і струмопровідні мідні шини. Плівка поставляється в рулонах шириною 13,5 см і довжиною до 100 метрів.

Мощность пленки – 30-35 Ватт/метр.

Рабочее потребление (при поддержании в грунте температуры 17 град.): 4 Ватт/метр.

Принцип работы пленки – дальние инфракрасные лучи длиной волны 5-20 мкм, способствующее росту растений и благоприятное для здоровья человека.

 

 

 

 

 

 

 

Переваги:

 

• Плівка не вимагає складного монтажу і може бути встановлена ​​за інструкцією без залучення дорогих фахівців. Єдине, про що завжди варто пам'ятати: підключення плівки до електромережі повинен виконувати кваліфікований електрик.

• Плівка монтується вертикально або горизонтально безпосередньо в грунт, що забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій площі. Завдяки постійному підтриманню температури кореневої системи рослин, відбувається швидке проростання насіння і ріст розсади, що дозволяє отримувати ранній врожай сільськогосподарської продукції. Рекомендована температура грунту для кореневої системи рослин - 17 град.С, що забезпечується за рахунок підтримки на поверхні плівкового обігрівача температури 25 град.С.

Первинні вкладення в систему опалення на основі інфрачервоної плівки невеликі в порівнянні з трудомісткою прокладкою труб водяного опалення, установкою твердопаливного або газового котла, які, до того ж, складні в регулюванні та експлуатації. На відміну від згаданих альтернатив плівка не вимагає щорічного поточного ремонту.

• Система інфрачервоного опалення проста в управлінні за рахунок можливості автоматичного контролю температури. Це досягається за рахунок програмованого терморегулятора і температурного датчика, які поставляються в комплекті. Використання терморегулятора не тільки дозволяє встановити різні температурні режими в різний час доби, а й знизити витрати на електроенергію (зниження температури на поверхні плівки всього на 1 градус дає економію до 10%!). Застосування декількох температурних датчиків і багатоконтурного терморегулятора дозволяє встановити одночасно на декількох грядках різні температурні режими для різних видів культур або на різних етапах розвитку рослин, що підвищує врожайність.

• Завдяки оздоровчому ефекту інфрачервоного обігріву плівка пригнічує розвиток хвороботворних бактерій і мікроорганізмів і сприяє вирощуванню сильних рослин і дозріванню здорових плодів. Дальні інфрачервоні промені, на відміну від звичайних електричних калориферів, не спалюють кисень, не сушать повітря, і, до того ж, іонізують повітря в приміщенні, тим самим створюючи доброчинне середовище для росту та розвитку рослин.

ККД інфрачервоної плівки складає 95%. Це означає, що вся витрачена електрична енергія практично без втрат переходить в теплову, тобто кожна вкладена Вами копійка працює на вас. На відміну від електричних конвекторів, що «ганяють» тепле повітря вгору, в результаті чого внизу скупчується холодне повітря, а нагріте повітря піднімається вгору і швидко йде через скляний дах теплиці, інфрачервона плівка має властивість нагрівати тверді тіла (грунт, коріння рослин), які потім віддають тепло повітрю. Так тепло витрачається за своїм прямим призначенням, повільно і економно.

 

 

 

 

 

Наглядный приклад

Подивіться на результати експерименту, що доводять ефективне застосування інфрачервоної плівки для вирощування розсади.

Дата початку проведення експерименту: 23 січня 2010р., 17.00

Насіння: гарбуз, кукурудза, огірок

Температура на поверхні плівкового обігрівача: 23 град.С

Без підігріву                           З плівковим підігрівом          Без підігріву                     З плівковим підігрівом

 

 

 

 

 

 


Главная  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукция  •  Полезно знать  •  Наши работы  •  Вопросы и ответы  •  Центральный пылесос  •  Контакты
Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative