You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player

ВБУДОВАНИЙ ПИЛОСОС І СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ПИЛОВИДАЛЕННЯ

 • ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ • ПЕРЕВАГИ

  Центральний пилосос Cyclovac - більше часу для відпочинку і улюблених занять

 • АКСЕСУАРИ

 • Пневморозетки
 • Щітки для прибирання і чищення
 • Сепаратор для збору рідин
 • DrawerVac під стільницю
 • "Зникаючий" шланг Hide-A-Hose
 • Пневмосовок VacPan
 • Набір приладдя Standart
 • Набір приладдя Deluxe
 • Набір приладдя Deluxe з сенсорним управлінням
 • Vroom - шланг у касеті
 • Сепаратор для збору золи • ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

  Все частіше напади алергії і астми виникають в процесі або відразу після збирання, навіть якщо ви користуєтеся при цьому не сухою щіткою, а пилососом.

  Справа в тому, що звичайні переносні пилососи не герметичні, і, всмоктуючи пил при збиранні, вони одночасно викидають в навколишній простір дрібні, невидимі оку частинки пилу.

  Все більше українських будинків і квартир обладнуються системами пиловидалення. На Заході вбудований пилосос вже давно не новинка, і сприймається як така ж необхідна інженерна мережа, як наприклад, вентиляція або кондиції-вання.


  Пил - ось один з головних ворогів нашого здоров'я і один з найбільш сильних побутових алергенів. Погана якість повітря в приміщенні відбивається і на якості сну, і на здатності організму протистояти різним захворюванням.

  Звичайний пилосос, призначений боротися з пилом, тільки створює видимість чистоти. При збиранні він викидає найбільш дрібні частинки через фільтр назад у повітря, яким ми дихаємо. Таке повітря насичене бактеріями і містить інші шкідливі частинки. Пилосос практично безсилий в боротьбі з пилом, необхідно інше вирішення проблеми.

  І таке рішення існує - це вбудований пилосос.

  У всьому світі центральний пилосос давно став невід'ємною частиною сучасного будинку, такий же, як системи кондиціонування, вентиляції або опалення. Центральний пилосос робить житло максимально екологічним, піклується про здоров'я господарів, а особливо їх дітей, робить процес прибирання легшим і дешевшим, а також, піднімає престиж і комерційну вартість нерухомості.

  Переваги вбудованих пилососів

  Екологічність. Дрібний пил, найбільш небезпечний для нашого здоров'я, не в змозі затримати ніякі найсучасніші фільтри. Вбудований пилосос видаляє 100% зібраного пилу і сміття з приміщення - так як при збиранні не відбувається рециркуляції повітряного потоку.

  Унікальний запатентований метод очищення повітря в циклоні TRUE CYCLONIC ACTION. Завдяки цьому, сила всмоктування завжди залишається постійною незалежно від кількості та часу збирання.

  Безшумність прибирання. Завдяки тому, що силовий агрегат розташовується поза житловою зоною - прибирання не доставляє незручностей оточуючим. Розмовляти по телефону, слухати музику або дивитися телевізор - все це можна робити і під час прибирання вбудованим пилососом!

  Надійність. У силових агрегатах встановлені потужні і надійні двигуни Ametekот провідної компанії - виробника двигунів спеціального призначення для вакумних систем Ametek Lamb Electric (США). Ці двигуни розраховані на тривалий термін служби - до 30 років! Система захисту двигуна «By Pass», антистатичне покриття, система захисту від перегріву - надійність у всьому!

  Для обробки сталевого корпусу використовується сучасна технологія порошкового напилення, яка забезпечує антикорозійні властивості і стійкість до механічних пошкоджень.

  Потужність і економічність. Вбудовані пилососи потужніше звичайних у кілька разів! Так як силовий агрегат розташовується стаціонарно - в ньому встановлені більш потужні та ефективні двигуни. Без праці можна очистити такі «важкі» поверхні як килим або м'які меблі. При цьому час прибирання значно скорочується. А електроенергії вбудований пилосос споживає як звичайний чайник (від 1 до 3 кВт в залежності від моделі).
    

  Зручно. Під час прибирання не треба тягати за собою важкий пилосос, плутатися в проводах. Все що необхідно для прибирання - це легкий шланг і пневморозетка в стіні. А різноманіття насадок (є навіть для домашніх тварин) перетворюють процес прибирання в захоплююче заняття. Впорається навіть дитина!

  Вигідно. Вбудовані пилососи - це вигідне вкладення коштів. Централізована система пиловидалення істотно піднімає оціночну вартість нерухомості і є надійною і перспективною інвестицією.

  Легко встановити. Монтаж вбудованої системи прибирання займає один-три дні, не потрібно додаткового переобладнання приміщень.

  Простота в експлуатації. Завдяки унікальній технології фільтрації вбудований пилосос обходиться без витратних матеріалів. Все що необхідно в процесі експлуатації системи - це не забути винести сміття! А так як пилоприймачі вбудованого пилососа досить великий - очищати його від сміття достатньо раз на півроку!

  ЯКЩО У ВАС ЗВИЧАЙНИЙ ПИЛОСОС, ТО ЗНАЙТЕ:

 • у звичайній квартирі за рік виникає 20 кг пилу;
 • найдрібніший пил залишається в ній назавжди, так як пилосос не може затримати її;
 • повітря в наших будинках забруднене в 20-50 разів сильніше, ніж на вулиці;
 • за добу ми вдихаємо разом з 15 кг повітря - близько 2 столових ложок пилу;
 • на боротьбу з запиленим повітрям людина витрачає більше 80% свого імунітету;
 • екологи вважають, що найнебезпечніша для здоров'я професія - домогосподарка;
 • 45-85% всіх алергічних захворювань становить побутова алергія.

  Пропонуємо Вам вбудовані пилососи від провідних виробників CYCLOVAC, DRAINVAC (Canada), VACUFLO (USA) • НАВІЩО ПОТРІБНА СИСТЕМА ЦЕНТРАЛЬНОГО ПИЛОВИДАЛЕННЯ?

  Вбудований пилосос - це багатофункціональна система очищення не тільки підлог, килимів та меблів у Вашому будинку або офісі, а й повітря. Небезпечні частки дрібного пилу та бактерій накопичуються в приміщенні і вже через кілька місяців перебування в будинку стає просто шкідливо для Вашого здоров'я. Агрегат встановлюється на балконі або лоджії, підвальному або підсобному приміщенні, гаражі і т.д. Основний агрегат компактний і не займе багато місця. За допомогою системи надійно видаляються 100% навіть самої дрібного пилу! Домогтися такого результату за допомогою будь-якого портативного пилососа неможливо, так як вони, після того як здійснили первинне очищення повітря від пилу, випускають його назад в прибране приміщення. Затримати частки, розмір яких менше 5-ти мікрон неможливо навіть найсучаснішим фільтром, а розмір часток тютюнового диму, наприклад, не перевищує 4-х мікрон, а самі шкідливі частинки кіптяви, які проникають в будинок з вулиці мають розмір від 0,04 до 1-го мікрона! Навіщо потрібна прибирання, яка шкодить Вашому здоров'ю, піднімаючи всі ці шкідливі речовини у повітря, змушує Вас і ваших рідних дихати таким повітрям? Продовжуючи дихати курним повітрям ми накопичуємо токсичні речовини в організмі і знижуємо свій імунітет.

  Затримати частки, розмір яких не перевищує 5 мікрон в настільки потужному потоці повітря як у системах збирання або пилососах не можливо ні за допомогою фільтрів, ні за допомогою будь-яких інших пристосувань. У зв'язку з цим у системі центрального пиловидалення передбачений повітровід, що виводить всі ці речовини на вулицю, де під дією навколишнього середовища вони швидко розщеплюються і перестають бути небезпечними для людини і тварин. Справа в тому, що, потрапляючи всередину наших будинків, пил стає захищеною від навколишнього середовища. Ні дощ, ні вітер, ні сонце в повній мірі не мають можливість впливати на містяться в повітрі речовини, а вони накопичуються в замкнутому просторі, роблячи атмосферу всередині будинку не придатною для життя. Власне, це саме та проблема, з якою і не можуть впоратися звичайні переносні пилососи, які б потужні вони не були!

  Пилососи з водяними фільтрами краще за багатьох своїх аналогів, що використовують звичні змінні фільтри і пилові мішки, але вони не вирішують ті проблеми, заради яких і була розроблена вбудована система. Адже небезпеку становить те повітря, яке виводитися з пилососа. Те, що водяний фільтр пропускає найдрібніші частинки, доводить те, що багато з пилососів, що використовують такий метод фільтрації, можуть поширювати різні запахи. Отже, вода, як фільтр, в такому обсязі все ж не може вловити і зв'язати сигаретний дим, квітковий пилок, цементну і керамічну пил, шкідливі мікроорганізми, гази (фтор, хлор, йод), будь-маслянисті речовини (сажу), глину, крейда , тальк, оксиди металів та інші речовини, розмір яких менше 3-4 мікрон (приблизний розмір часток ароматичних аерозолів). Розмір же грипозних бактерій не перевищує 0,5 мікрона.

  Крім цього, такі пилососи мають значну масу і вимагають постійного обслуговування. Накопичилася грязьову масу необхідно відразу після збирання вимивати з резервуара, так як з часом в неї почнуться процеси гниття з усіма відповідними наслідками (запахи, мікроби і т.д.). Де все це робити? У ванній після прибирання? Руками? А навіщо всі ці проблеми? Вартість подібних пилососів не тільки не нижче, а й іноді навіть вище, ніж у системи центрального пиловидалення. Занадто багато мінусів, а плюсів немає!


  ПЕРЕВАГИ

  Більш ефективне співвідношення енергоспоживання з потужністю всмоктування. Вам не доведеться двічі обробляти одну і ту ж поверхню, час на прибирання скорочується вдвічі.

  4 рівні потужності тільки у систем пиловидалення CycloVac

  Широкі можливості збирання - вбудовані пневмосовкі, різні насадки допоможуть прибрати все і скрізь!

  Відсутність шуму. Так як агрегат встановлений в технічному приміщенні, під час прибирання чути тільки шум всмоктуваного повітря.

    Безпека - низька напруги в пневморозетка (24В) не становить загрози здоров'ю Ваших дітей або домашніх вихованців.

  Простота і зручність в експлуатації. Для прибирання шланг просто приєднується до розетки. Агрегат запускається автоматично в момент підключення шланга до пневморозетки, або за допомогою сенсорної кнопки, розташованої на рукоятці.

  Екологічність - 100% видалення пилу й очищення повітря від алергенів та мікроорганізмів завдяки тому, що відфільтроване повітря виводиться за межі будівлі.

  Довговічність - термін служби агрегатів до 20 років
  АКСЕСУАРИ


  Пневморозетки


  Щітки для прибирання і чищення


  Сепаратор для збору рідин


  DrawerVac під стільницю


  "Зникаючий" шланг Hide-A-Hose


  Пневмосовок VacPan


  Набір приладдя Standart

  Набір приладдя Deluxe

  Набір приладдя Deluxe
  з сенсорним управлінням

  Vroom - шланг в касеті

  Сепаратор для збору золи  Головна  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукція  •  Корисно знати  •  Наші роботи  •  Питання і відповіді  •  Центральный пылесос  •  Контакти
  Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
  ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative