You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player

ПРОДУКЦІЯ

Інфрачервона тепла підлога
Інфрачервона тепла підлога
Нагрівальна плівка «Теплоног» —
це сучасний променистий
інфрачервоний нагрівач.

Детальніше...Плівка для інфрачервоних саун

Інфрачервона сауна
    Оздоровчі властивості ІЧ-променів біорезонансного діапазону детально вивчені і описані в медичній літературі, розроблений цілий ряд методик по лікуванню захворювань з допомогою ІЧ випромінювання біорезонансного діапазону.
    Широкого поширення набули ІЧ сауни, які можна встановлювати і використовувати в домашніх умовах. Для лікування і профілактики захворювань з допомогою ІЧ сауни вітчизняною медициною також розроблений цілий ряд методик.
    Для ІЧ саун випускається гріюча плівка "Теплоног" потужністю 400 ВТ/м2 і шириною 500 мм (макс. температура розігрівання до 90°С). Довжина плівки в рулоні - 150 м, з кроком відрізу смуг 250 мм.Терморегулятори
Інфрачервона сауна
Інфрачервона опалювальна
плівка «ТЕПЛОНОГ»
використовується як для
додаткового, так і для
основного опалювання в будь-
якому типові об'єктів:

Детальніше...


ЗАСТОСУВАННЯ
Інфрачервона сауна Інфрачервона опалювальна плівка «ТЕПЛОНОГ» використовується як для додаткового, так і для основного опалювання у будь-якому вигляді об'єктів:
- Для фур, що перевозять овочі, фрукти і інші товари, для яких необхідно підтримувати певну плюсову температуру.
- Житлові і офісні приміщення
- Для обігріву катерів і яхт. Слабо завантажує генератор
- Виробничі приміщення в сільському господарстві (птахоферми)
- Термопленку підвищеної потужності застосовують для виготовлення інфрачервоних саун.
- Школи, дитячі сади, лікарні
- Виробничі приміщення в сільському господарств (теплиці)
- Застосовується як система антиобмерзання для тротуарних доріжок і під'їзних шляхів
- Спортклуби, корти

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Інфрачервона тепла підлога Склад нагріваючої плівки «Теплоног»:
 • карбонова паста;
 • срібна паста; мідь;
 • жаростійка поліетиленова плівка

  Технічні характеристики:
  Плівка поставляється в рулонах завдовжки від 100 до 150 погонних метрів.
 • Ширина плівки - 500 і 800 мм.
 • Товщина - 0,275 мм, 0,338 мм.
 • Напруга мережі - 220-240 Вольт 50 Hz;
 • Максимальна (пікова) споживана потужність - 225-232 Вт/м; *
 • Температура на поверхні термоплівки - до 45°С;
 • Далекі інфрачервоні промені - мінімум 90.4%;
 • Довжина хвилі 9-10 мкм;
 • Температура плавлення плівки - 265°С;
 • Електромагнітне поле - практично відсутнє (довжина нагрівачів мінімізована, дроти, що підводять, укладаються біфілярно).
  _______________________________________________
  * при проектуванні можливі наступні номінали максимальної споживаної потужності (58, 100, 232, 400) Вт/м
 • ПЕРЕВАГИ ІНФРАЧЕРВОНОГО ОБІГРІВУ
  Інфрачервона тепла підлога Теплова енергія від інфрачервоних обігрівачів не поглинається повітрям, тому все тепло від прибору без втрат досягає предметів і людей в зоні його дії та гріє саме їх. При цьому тепле повітря практично не накопичується під стелею, що робить ці прилади унікальними при вирішенні завдань економічного обігріву приміщень з високими стелями. Інфрачервоний обігрів - це єдиний спосіб, який дозволяє здійснювати локальний обігрів місця перебування людини або зони в приміщенні.

  Передача тепла через інфрачервоне випромінювання далекого спектру

 • швидкий нагрів внаслідок використання високоефективного способу нагріву;
 • компактна система обігріву, що забезпечує рівномірне прогрівання приміщення інфрачервоним випромінюванням без створення різниці температур;
 • високий прогріваючий ефект при значно низькій температурі поверхонь, що нагріваються, порівняно з іншими випромінюючими нагрівачами.

  Монтаж і трудові витрати на установку

 • легкий і оперативний монтаж завдяки простоті технологічних операцій в порівнянні з монтажем систем, що вимагають цементне стягування;
 • установка вимагає лише укладання плівкового нагрівача між фінальним статевим покриттям і теплоізоляцією (в той же час, потрібно певні навички проведення електромонтажних робіт).

  Прекрасна надійність нагрівальної плівки

 • плівка має високі міцністними характеристики і може бути використана на постійній основі в якості основного або додаткового обігрівача;
 • проста конструкція і захищеність від дрібних ушкоджень;
 • не боїться фізичних навантажень на поверхні фінального покриття, таких як в спортивних або гімнастичних залах, виставкових центрах, магазинах і тому подібне

  Енергозберігаюча і економічна

 • економія до 30% порівняно з іншими типами електричного обігріву, і до 60% порівняно з паливними бойлерами;
 • дозволяє заощадити на монтажних роботах завдяки оперативності і простоті установки;
 • зберігає енергію завдяки можливості локального обігріву;
 • легко підключається до електроживлення і оперативно управляється централізованими системами управління опалюванням (системи "Розумний будинок").

  Спосіб нагріву з величезною кількістю переваг

 • для власника: може бути використана для великих житлових і нежитлових приміщень і в багатоповерхових будівлях
 • для продавця: можливість значно розширити асортимент і об'єми продажів за рахунок нового інфрачервоного нагрівача;
 • для фахівців з опалювання: вище прибутковість від виконання контрактів завдяки простоті, мінімальним витратам і значному скороченню часу монтажу
 • жителі: відсутність шуму, екологічність і здорове життя в оточенні інфрачервоного тепла при прийнятних витратах

  Не схильна до природного забруднення і безшумна в роботі

 • у міру підвищення температури, нагріває тіло людини інфрачервоними променями далекого спектру;
 • у зв'язку з відсутністю конвекційних протягів, допомагає підтримувати здорову, екологічно чисту атмосферу в приміщенні;
 • підтримує тишу і чистоту в приміщенні у зв'язку з відсутністю шуму спалювання палива, що робить її ідеальною для обігріву готелів, лікарень, санаторіїв і профілакторіїв, дитячих установ і тому подібне

  Нагріває без вогню

 • не виділяє ніяких шкідливих газів, які можуть бути пов'язані з роботою нагрівальних систем, заснованих на спалюванні палива;
 • безпечно для використання в місцях перебування людей похилого віку або дітей.


  Основні переваги інфрачервоних систем опалювання перед традиційними системами.

  - Інфрачервоні системи практичні в експлуатації і прості в установці. Вони не вимагають кваліфікованого обслуговування і щорічного ремонту, мають більший термін служби.

  - Інфрачервоні обігрівачі забезпечують прискорений, в порівнянні з традиційними системами, прогрівши приміщення. Передача тепла від інфрачервоних обігрівачів предметам відбувається швидко, тому немає необхідності в постійному або тривалому попередньому нагріві робочих приміщень, є можливість зниження температури під час обідів, вночі, вихідні і святкові дні, що істотно знижує споживання енергії і в цьому полягає основний енергозбережний ефект, що досягається за допомогою інфрачервоних систем опалювання.

  - Температуру повітря усередині приміщення, що обігрівається інфрачервоними системами, можна підтримувати на 1?3°С нижче без втрати комфорту перебування в нім людини, чим в приміщеннях із звичайними, конвективними обігрівачами (батареями, радіаторами, електричними нагрівачами). Таким чином, якщо санітарно-гігієнічним нормам в цьому приміщенні передбачена температура 22°С, регулятор променистої системи слід встановлювати на 19°С. Це дасть ще до 10% економії електричної енергії.

  - При конвекційному опалюванні спочатку нагрівається один з найгірших теплоносіїв - повітря, після чого тепло доставляється людині. Тепле повітря природним чином виявляється вгорі, створюючи потужні конвективні потоки, що переміщають в приміщенні пил. В результаті велика частина теплової енергії витрачається на обігрів даремного для споживача підстельового простору. Теплова енергія від інфрачервоних обігрівачів не поглинається повітрям, тому усе тепло від приладу без втрат досягає предметів і людей в зоні його дії і гріє саме їх. При цьому тепле повітря практично не скупчується під стелею, що робить ці прилади незамінними при рішенні завдань економічного обігріву приміщень з високими стелями.

  - Інфрачервоний обігрів - це єдиний спосіб, який дозволяє здійснювати локальний обігрів місця перебування людини або зони в приміщенні.


  Додаткові переваги інфрачервоного обігріву

  - Відсутність продуктів згорання усуває потребу в додаткових системах витяжної вентиляції. Оскільки немає необхідності переміщати повітря для підвищення ефективності теплопередачі, пил і інші атмосферні забруднення не циркулюють в приміщеннях, що обігріваються.

  - У разі переїзду ви легко знімете і заберете інфрачервоний обігрівач з собою, щоб встановити його на новому місці. • МОНТАЖ
  Інфрачервона тепла підлога Розрахунок: для основного обігріву необхідно покласти від 60%, для комфортної - від 40% плівкового обігрівача від загальної корисної площі підлоги (за винятком нерухомих об'єктів, тобто меблі, стаціонарні декоративні конструкції, кухня, побутова техніка і так далі), по периметру приміщення може робитися відступ 10 ? 40 см, між смугами плівки допускається відстань до 5 см, НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ перекриття або накладення плівки на плівку.
  Планувати, розміщувати інфрачервоний плівковий обігрівач (ІПО) треба з урахуванням того, що плівка відрізується по секціях, в окремо певних місцях для розрізання. Довжина кожної секції - 25 см.
  - Визначте місце розташування термостата.
  - Розташовуйте плівку тільки на вільну площу, незайняту меблями і устаткуванням, орієнтуйте її контактами до термостата.
  - Очистіть і вирівняйте поверхню підлоги.
  - Поверхня підлоги має бути сухою, слід уникати контактів гріючої плівки з водою або вологою.
  - Укладіть гідроізоляційний шар. В якості гідроізоляції допускається застосування поліетиленової плівки завтовшки 50 мкм або товще.
  - Укладіть тепловідбивний матеріал.
  - Скріпіть листи матеріалу скотчем. В якості тепловідбивного матеріалу допускається застосування матеріалу, покритого металізованою лавсановою або полипропиленовою плівкою. Забороняється застосування тепловідбивного матеріалу на основі алюмінієвої фольги.
  Інфрачервона тепла підлога Інфрачервона тепла підлога
  - Розріжте ІПО на смуги потрібного вам розміру. Довжина однієї смуги ІПО не повинна перевищувати 10 м.
  - Під час установки не слід ходити по плівці в черевиках, ставити важкі предмети, слід уникати падіння інструментів.
  - Укладіть ІПО на тепловідбивне покриття мідними шинами вниз і закріпіть скотчем, щоб виключити його зміщення.
  - Підключення відрізків ІПО до мережі здійснюється паралельно, через термостат.
  - Зніміть ізоляцію на кінці дроту упродовж 8 ? 10 мм, вкладіть оголений кінець дроту (один або два залежно від місця підключення) в хвостовик контактного затиску і надійно затисніть його інструментом для обтиску наконечників або пасатижами.
  Інфрачервона тепла підлога Інфрачервона тепла підлога
  - Розташовуйте дроти так, щоб пучки дротів проходили під плінтусом. Допускається монтаж поодиноких дротів в прорізі, в тепловідбивному матеріалі. Встановіть контактні затиски з приєднаними дротами на ІПО.
  Одна сторона затиску повинна розташовуватися усередині ІПО, друга - зовні на мідній шині. Щільно обхопіть контактні затиски пасатижами або спеціальним інструментом. (Не допускається іскріння або нагрів монтажних електричних з'єднань).
  - Ізолюйте лінії відрізу мідної шини в кінці смуги ІПО, використовуючи короткі відрізки спеціального скотча вінил-мастичного. Ізолюйте місця підключення дротів до мідних шин. Для цього використовуйте два відрізки скотча винил-мастичного.
  Інфрачервона тепла підлога Інфрачервона тепла підлога
  Один відрізок накладається з нижнього боку, другого згори закриває ІПО і контактний затиск з дротом. Це забезпечує електроізоляцію і гідроізоляцію з'єднання. Виконуйте цю операцію ретельно.
  - Після виконання усіх електричних з'єднань і до підключення системи теплої підлоги до термостата заміряйте електричний опір теплої підлоги. Вимір робиться на кінцях дротів, призначених для підключення до термостата.
  - Вирахуйте споживану теплою підлогою потужність від мережі по формулі W = V? / R. V - напруга в мережі (вольт), R - виміряний опір (Ом). Порівняйте отриманий результат з максимально допустимим навантаженням термостата. Максимально допустиме навантаження термостата має бути більше отриманою за розрахунком на 20%.
  - Підключіть дроти до термостата відповідно до маркіровки клем на корпусі термостата.
  - Встановіть і підключіть до термостата датчик температури підлоги (входить в комплект термостата).

  Інфрачервона тепла підлога

  - Датчик встановлюється з нижнього боку термоплівки на карбоновій смузі. Під датчик в тепловідбивному матеріалі робиться виріз. Щоб уникнути ушкодження датчика, при укладанні теплої підлоги під м'які підлогові покриття датчик температури розташовуйте в зоні з найменшим навантаженням на поверхню.
  Інфрачервона тепла підлога - Зафіксуйте, при необхідності, електричні дроти на теплоізолюючому матеріалі скотчем.
  - Підключіть термостат до електричної мережі.
  - До укладання фінішного підлогового покриття ввімкніть систему і встановіть температуру підлоги. Протестуйте систему.
  - У місцях підключення монтажних дротів іскріння і нагрів не допускається.
  - В якості фінішного покриття не слід використовувати нестійкі до нагрівання матеріали, такі як фарба, міняючі кольори реагенти, матеріали, що розсихаються або розклеюються.
  - При укладанні плитки на цементно-клейовий розчин, для того, щоб сталося зчеплення між первинним стягуванням і розчином під плиткою рекомендується застосувати монтажну будівельну сітку із скловолокна з осередками від 5 до 20 мм. Сітка укладається поверх ІПО, точково кріпиться до первинного стягування і надає цілісність цементно-клейової поверхні під плиткою.

  Категорично ЗАБОРОНЕНО!

  - Включати систему інфрачервоної підлоги до повного затвердіння цементного стягування або плиткового клею, тобто до завершення 28-денного терміну з моменту монтажу кінцевого покриття підлоги.
  - У разі попадання великої кількості води на (під) підлогу, забороняється використання ІПО до повного висихання усього шару підлоги.

  Заходи безпеки і умови зберігання нагрівальної плівки.

  УВАГА! Нагрівальна плівка є електричним приладом, яким можна користуватися тільки у разі установки під відповідне покриття підлоги.

  Зберігати нагрівальну плівку до моменту її монтажу необхідно в приміщенні з вологістю повітря до 70% при температурі 10-50°С.

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ попадання вологи, будь-яких рідин або інших речовин на місця розрізу нагрівальної плівки і безпосередньо на неї.

  Уникати фізичного ушкодження покриття нагрівальної плівки, що ламінує, перегини або зайве скручування рулону з плівкою.

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ розрізати плівку в місцях, не призначених для її розрізання.

  Усі роботи, пов'язані з монтажем і підключенням нагрівальної плівки до електромережі, рекомендуємо проводити силами професійних фахівців в цій області.

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ монтувати плівку в приміщеннях, де є безпосередній контакт нагрівальної плівки з водою і приміщеннях з вологістю повітря більше 80%.

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ накривати плівку і укладати на неї підлогу з потужними і об'ємними ізоляторами тепла (великі м'які іграшки, дуже ворсисті килими, товсті матраци і так далі) або штучно нагрівати місця монтажу нагрівальної плівки іншими нагрівальними приладами.

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використовувати інші матеріали для з'єднання нагрівальних плівки з електричними дротами і ізоляції цих з'єднань.

  Не рекомендується використовувати нагрівальну плівку спільно з іншими електричними приладами або нагрівальними плівками інших виробників.

  Головна  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукція  •  Корисно знати  •  Наші роботи  •  Питання і відповіді  •  Центральный пылесос  •  Контакти
  Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
  ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative