You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player
високотемпературна плівка «ONDOLIA»/Ширина 11.5СМ.

Ціна за м.п. - 98 грн. 
 
Тонка структура, компактність, простота монтажу, можна сказати непомітна - дає необмежені можливості для дизайну приміщення!

Max.потужність 1 м.пог.            35W
Середнє споживання 1 м.пог      15W
Живлення                          205 ~ 240V
Температура нагріву              80-100°С
  
Плінтусні обігрівачі - на сьогоднішній день це найбільш практичний і сучасний варіант опалення! По периметру кімнати встановлюють вузький плінтус, який виконує роль обігрівача і передає тепло безпосередньо по кімнаті - ось що має на увазі під собою плінтусні опалення.

Плінтусний обігрів має достатню кількість переваг:- Поширення тепла відбувається рівномірно і при цьому захоплює всю кімнату, а не так як при конвекторі, ніж Ви ближче, тим тепліше, саме цей факт створює максимально комфортні умови. Також зауважимо, що при даному варіанті обігріву тепловий потік буде проходити над підлогою і не зіпсує Ваше покриття!
 
- Естетичний вигляд дуже легко і просто впишеться в будь-який інтер'єр і стане елементом приносить тепло і в той же час буде абсолютно непомітним.

- Даний варіант опалення заощадить не тільки місце, але і не ганяє пил по кімнаті, тому що більша частина тепла передана в простір за принципом інфрачервоного випромінювання. Якщо порівняти зі звичною нам електричною системою опалення, то витрата складе від 10 до 35Ват на один метр погонний - відчутна економія енергії.

Є ще можливі методи та раціональні варіанти застосування плівки, наприклад: утеплення дверних і віконних прорізів. Чому там? У тому випадку, якщо вікна чи двері були недостатньо утеплені, то втрати тепла складуть близько 40%! Погодьтеся це не так вже й мало! Ця тонка хитрість допоможе стати важливим аспектом в енергозбереженні приміщення, кімнати, офісу і т.д.

Запитайте у чому хитрість і секрет? Все просто, застосовуючи плівку, Ви створюєте інфрачервону теплову завісу, роль якої нагріти проходить повз повітря. Це  означає, що Ви дихаєте абсолютно свіжим повітрям без парникового ефекту. При цьому всьому не потрібно яка або додаткова установка требующія місце, як вимагають цього стаціонарні теплові завіси, плюс до всього мінімізація енерговитрат за допомогою регулювання потужності.


Главная  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукция  •  Полезно знать  •  Наши работы  •  Вопросы и ответы  •  Центральный пылесос  •  Контакты
Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative