You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player
Інфрачервона плівка «ONDOLIA» для підлоги/м

 

 

Інфрачервона опалювальна плівкова система «Ondolia» 6-го покоління складається з безпечних та екологічно чистих матеріалів і являє собою плівку товщиною всього 0,89 мм, що складається з 6 захисних шарів.

Система опалення «Ondolia» - продукція, яка вперше в світі максимізувала теплову ефективність, має патент на теплову поверхню. Для виділення тепла з усієї поверхні опалювальної плівки використовується спосіб суцільного покриття карбоном, застосування відмінно ізольованого вуглецевого провідника (карбон) дає відбиваюче (променеве) інфрачервоне тепловипромінювання (ефект сонця).

  Інфрачервона опалювальна плівка «Ondolia» може використовуватися як основна або додаткова система опалення в будь-якому типі житлового та будь-якого іншого цивільного будівництва (житлові та офісні приміщення, промислові об'єкти, універсами, лікарні, школи, а також в будівництві наземно-підземних споруд, підігрів під'їзних шляхів, злітно-посадкових смуг, автостоянок, відкритих сходів, спортмайданчиків). Також за допомогою плівки можна обігрівати будь-які горизонтальні, вертикальні і необов'язково плоскі поверхні, а також: дахи, стелі, колони, предмети інтер'єру. Плівка може використовуватися в створенні різних по площі і конфігурації локальних джерел тепла.

В даний час економічний обігрів стає все більш актуальним у зв'язку із зростанням цін і обмеженням лімітів на енергоносії. Тому керівникам підприємств і організацій, особливо тим, хто має великі і високі приміщення (виробничі цехи, спортзали, склади, торговельні павільйони, гаражі, церкви та багато інших), варто задуматися про витрати на тепло.

 

Найекономічнішим типом обігріву є інфрачервоний (довгохвильовий, теплохвильовий, променистий) обігрів.

Основна перевага інфрачервоного (довгохвильового, променистого) обігріву перед конвективним полягає в принципі передачі тепла.

 

При інфрачервоному обігріві теплова енергія передається від нагрівальних елементів безпосередньо предметам, що знаходяться в зоні дії інфрачервоного обігрівача, не нагріваючи повітря. При інфрачервоному (довгохвильовому) опаленні температура в поверхні підлоги приблизно дорівнює температурі біля стелі, так як конвекція теплого повітря дуже незначна і вторинна.

 

При конвекційному опаленні спочатку нагрівається один з найгірших теплоносіїв - повітря, після чого тепло доставляється до людини. Тепле повітря природним чином виявляється вгорі, створюючи потужні конвективні потоки, перемішуючі пил в приміщенні, а холодний - внизу, і температурний градієнт по висоті становить 1,7-2,5°C/м. В результаті більша частина теплової енергії витрачається на обігрів марного для споживача підстельового простору.

 

Таким чином, чим більше висота приміщення, тим більшу економію споживання енергії дає застосування інфрачервоного обігріву.

 

За рахунок зменшення витрат на опалення підстельового об'єму приміщення і можливості зниження комфортної температури інфрачервоний обігрів для житлових приміщень на 20-25% економічніше конвективного, а для виробничих приміщень з високими стелями (склади, ангари, спортзали, басейни) економія досягає 50-80%. Застосування терморегуляторів дає додаткову економію електроенергії.

                                                                                                                                    

Важливо відзначити, що інфрачервоний обігрів - це єдиний спосіб, який дозволяє здійснювати локальний обігрів робочого місця або зони в приміщенні.

 

За допомогою інфрачервоних обігрівачів з'являється можливість підтримувати різні температурні режими в різних частинах приміщення і повністю відключати прилади в окремих зонах. Передача тепла від інфрачервоних обігрівачів предметам відбувається миттєво, тому немає необхідності в постійному або попередньому нагріванні робочих приміщень, є можливість зниження температури під час обідів і інших перерв у роботі персоналу. Променисте тепло створює відчуття, що температура навколишнього повітря трохи вище (на 2-3°C), ніж є насправді, що дозволяє людині відчувати себе комфортно при більш низькій температурі. Підвищена температура огороджень зменшує їх «холодне випромінювання» і підвищує комфортність.

 

Використовують інфрачервоні (довгохвильові) обігрівачі і на відкритому повітрі: на стадіонах, у вуличних кафе, на концертних майданчиках і т.д.

 

Інфрачервоне опалення працює безшумно, без вібрацій. Відсутність продуктів згоряння усуває потребу в додаткових системах витяжної вентиляції. Оскільки немає необхідності переміщати повітря для підвищення ефективності теплопередачі, то пил і інші атмосферні забруднення не циркулюють у приміщеннях, що обігріваються.

 

Зупинивши свій вибір на опалювальної плівці «Ondolia» ви забезпечуєте надійний, економічний і безпечний обігрів Вашого будинку!

Технічні характеристики:

Мах. Потужність 1 м.кв. - 230W/M±10%

Живлення - 205~240V

Температура нагрівання - 60 градусів

Середнє споживання - 1 м.кв. 60 Ватт

 

Інфрачервона опалювальна система «Ondolia» Південно-Корейської компанії є новітнім досягненням у сфері обігріву будь-яких типів приміщень. Це останнє слово в області розробок новітніх опалювальних систем. Основний принцип роботи плівки «Ondolia» - випромінювання довгохвильових інфрачервоних променів, які стикаючись з будь-якою поверхнею нагрівають її.

Інфрачервона опалювальна плівкова система «Ondolia» складається з безпечних та екологічно чистих матеріалів і являє собою плівку товщиною всього 0,89 мм, що складається з 6 шарів (на відміну від аналогів, представлених на українському ринку, які складаються з двох-трьох шарів).

Основними перевагами і достоїнствами даної продукції є:

- Вигідність експлуатації;

- Енергоефективність;

- Універсальність;

- Простота монтажу;

- Максимальний ККД;

- Вплив на здоров'я;

- Гнучкість;

- Мобільність;

- Надійність, безпека і стійкість до механічних пошкоджень.

Карбон - полімерний композиційний матеріал з переплетених ниток вуглецевого волокна, розташованих в матриці з полімерних смол. Матеріали відрізняються високою міцністю, жорсткістю і малою вагою, часто карбон міцніше сталі, але набагато легше, по характеристикам перевершує високоміцну сталь.

Основна складова частина його - це нитки вуглецю (те ж саме, по суті, стрижень в олівці). Нитки дуже тонкі - у діаметрі 0,005 - 0,010 мм. Зламати їх дуже просто, а ось порвати - досить важко. З цих ниток сплітаються тканини. Щоб додати ще більшої міцності дані тканини з ниток вуглецю кладуть шарами, щоразу змінюючи кут напряму плетіння.

 

ПЕТ - поліетилен терефталат - термопластик, найбільш поширений представник класу поліефірів, відомий під різними фірмовими назвами. Одним з важливих параметрів ПЕТ є притаманна в'язкість, обумовлена ​​довжиною молекули полімеру. Міцний, зносостійкий, хороший діелектрик.

ПЕ - поліетилен - термопластичний полімер етилену. Найпоширеніший у світі пластик. Представляють собою воскоподібну маску білого кольору (тонкі аркуші прозорі і безбарвні) Хімічно і морозостійкий, ізолятор, не чутливий до удару, при нагріванні розм'якшується, при охолодженні застигає.

МІДНА ШИНА - Використовується для приєднання проводів. Струмопровідна основа.


Главная  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукция  •  Полезно знать  •  Наши работы  •  Вопросы и ответы  •  Центральный пылесос  •  Контакты
Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative