You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player

НОВИНКА - ТЕПЛИЙ ПЛІНТУС
Представляємо Вам новий елемент на ринку опалювальних систем - стаціонарні системи прямого нагріву променистого типу на основі теплих панелей і теплого плінтуса.

Інфрачервоні теплі плінтуса

Інфрачервоні теплі плінтуси та панелі - це доступні опалювальні системи, які за своїми експлуатаційними характеристиками не поступаються, а іноді і перевершують дорогі сучасні системи опалювання і є гідною альтернативою газу, твердому паливу, продуктам переробки нафти, тобто можна використовувати екологічно чисту енергію електрики.

Теплі плінтуси застосовуються для обігріву:
- квартир, приватних будинків, офісів;
- шкіл, дошкільних, лікувальних і лікувально-профілактичних установ;
- виробничих, торгових і складських приміщень;
- об'єктів соцкультпобуту, стадіонів, спортзалів;
- в сільському господарстві і на громадському транспорті.

Панелі і теплий плінтус мають ефект теплонакопичення за рахунок розташованих усередині природних екологічно чистих матеріалів, які акумулюють тепло. Приміром, панелі нагріваються за 8-10 хвилин, а остигають більше години, весь цей час віддаючи тепло в приміщення. Управління системою здійснюється терморегуляторами, які встановлюються в кожній кімнаті і дозволяють в автоматичному режимі підтримувати необхідний температурний режим.


ОБЛАДНАННЯ UDEN-S® ЦЕ:

Інфрачервоні теплі плінтуса

Зручно

- Відчуття тепла настає з перших хвилин включення устаткування (швидке прогрівання приміщення).
- Можливість встановлювати (і легко змінювати) індивідуальну температуру в кожній кімнаті приміщення.
- Система проста в установці, монтаж (і демонтаж) робиться без яких-небудь кардинальних змін інтер'єру.
- Можливий поетапний монтаж системи.
- Управління опалювальною системою повністю автоматизовано - не потрібний обслуговуючий персонал.
- Будівлі не вимагають устаткування додатковими системами вентиляції.
- Немає необхідності в спеціальному приміщенні (котельній).

Інфрачервоні теплі плінтуса

Доступно /економічно

- Значна економія (у 1,5-2 рази) за капітальними витратами в порівнянні з традиційним конвективним (рідинним) опалюванням - не потрібні котел, батареї, трубопроводи, теплоносій, дороге обслуговування і так далі
- Залежно від типу об'єкту, його розміщення і теплоізоляції на обігрів 10 кв. м приміщення при висоті стелі 2,5 м потрібно від 0,5 до 0,9 кВт електроенергії. При правильних розрахунках система працює 5-10 годин на добу.
- Не обігрівається даремно підстельовий простір.
- Температура в приміщенні після відключення електроенергії повільно знижується і швидко відновлюється після її включення.
- Застосування програматорів дозволяє автоматично задавати і регулювати температуру впродовж доби і навіть тижня, залежно від необхідності перебування людини в цьому приміщенні.
- Кожен споживач, виходячи з власних уявлень про комфорт і економію, може самостійно розпоряджатися своїм теплом. Комфортною вважається температура 20-22 градуси тепла.

ТЕПЛИЙ ПЛІНТУС (TERMBORD)

Інфрачервоні теплі плінтуса

Термборд - модулі (товщина - 1,2 см; висота - 12 см; довжина залежно від моделі - 50 см, або 75 см, або 100 см), які монтуються над існуючим плінтусом або замість нього по зовнішній, як правило, холодній стіні або по периметру приміщення. Такий спосіб монтажу дозволяє реалізувати ідею темперування, т.е безпосереднього обігріву холодної поверхні.

Ми відсікаємо можливість вступу холоду через стіни за рахунок своєрідної теплової завіси і створюємо усередині приміщення комфортний температурний режим.

ТЕПЛІ ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛІ

Інфрачервоні теплі панелі

Теплі панелі виконані в габаритах, що дозволяють асоціювати це устаткування із звичними для споживача радіаторами, і переважно монтуються під вікнами (товщина панелей - 1,2 см; висота - 47 см; довжина - 80 або 100 см).


Екологічно, естетично

- Опалювальне устаткування виготовлене виключно з екологічно чистих природних матеріалів.
- Системи променистого тепла (на відміну від конвекційних систем) не висушують повітря, не виділяють продуктів горіння і водяної пари, не створюють в приміщенні протягів і циркуляції пилу.
- Довгохвильове низькотемпературне променисте тепло абсолютно нешкідливо, довжина хвилі наближена до випромінювання людського тіла, тому тепло сприймається легко і комфортно.
- Устаткування малогабаритне, легко вписується в будь-який інтер'єр.
- Колірна гамма і розміри варіюються.

Інфрачервоні теплі плінтуса

Надійно

- Опалювальна система сертифікована для обігріву дитячих і лікувальних установ.
- Пожаробезопасна. Оснащена пристроєм захисного відключення.
- Систему можна надовго залишати без нагляду, відсутній чинник витоку теплоносія, немає загрози її промерзання навіть при відключенні електроенергії.
- Гарантія виробника - 5 років!
- Ресурс безперервної експлуатації - 25 років.

Інфрачервоні теплі плінтуса


Головна  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукція  •  Корисно знати  •  Наші роботи  •  Питання і відповіді  •  Центральный пылесос  •  Контакти
Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative