You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player

КОРИСНО ЗНАТИ

 • Що таке інфрачервоне випромінювання
 • Інноваційні технології у втіленні історії
 • Лікуємо хвороби інфрачервоним випромінюванням
 • Порушення серцево-судинної діяльності
 • Порушення циркуляції крові
 • М'язи і суглоби
 • Простудні захворювання
 • Вухо, горло, ніс
 • Проблеми зайвої ваги
 • Целюліт
 • Опіки шкіри
 • Розлади нервової системи
 • Імунна система
 • Травми і післяопераційний період
 • Порушення травлення
 • Зниження болю
 • Косметичні ефекти

  ВІДЕОСЮЖЕТ НА ТЕЛЕКАНАЛІ 24NEWS ПРО
  КОРИСНІСТЬ ІЧ-ВИПРОМІНЮВАННЯ ДЛЯ ЛЮДИНИ
 • Що таке інфрачервоне випромінювання

  З давніх часів люди добре знали благотворну силу тепла або, кажучи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоне випромінювання - це частина спектру випромінювання Сонця, яка безпосередньо примикає до червоної частини видимої області спектру і яка має здатність нагрівати більшість предметів. Людське око не в змозі бачити в цій частині спектру, але ми можемо відчувати тепло.

  Як відомо, будь-який об'єкт, чия температура перевищує (- 273) градусів Цельсія випромінює, а спектр його випромінювання визначається тільки його температурою і випромінювальною здатністю. Інфрачервоне випромінювання має дві важливі характеристики: довжину хвилі (частоту) випромінювання і інтенсивність.

  Інфрачервоні промені були відкриті в 1800 році англійським фізиком Уильямом Гершеле. Підрозділяють три області інфрачервоного випромінювання залежно від довжини хвилі : ближня (0,75 ? 1,5 мікрометрів), середня (1,5 - 5,6 мкм) і далека (1 мкм=1/1000000 м).

  Інфрачервоні промені абсолютно безпечні для організму людини на відміну від рентгенівських, ультрафіолетових або НВЧ.

  У інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина інфрачервоного діапазону), що робить на організм людини по, - сьогоденню унікальна корисна дія. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як "своє".

  Найвідоміше природне джерело інфрачервоних променів на нашій Землі - це Сонце, а найвідоміше на Русі штучне джерело довгохвильових інфрачервоних променів - це російська піч, і кожна людина обов'язково випробовувала на собі їх благотворний вплив.

  Впливаючи на організм людини в довгохвильовій частині інфрачервоного діапазону, можна отримати явище, зване "резонансним поглинанням", при якому зовнішня енергія активно поглинатиметься організмом. В результаті цієї дії підвищується потенційна енергія клітини організму, і з неї йде не пов'язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, росте рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і естрогену, відбуваються і інші біохімічні реакції.

  Це стосується усіх типів клітин організму і крові.

  Нагору

  Інноваційні технології у втіленні історії

  Інститутом археології і етнографії З РАН і Державним дослідницьким інститутом культурної спадщини Республіки Корея в період 2000-2004 р. була проведена спільна експедиція на території російського Приамур'я (острів Сучу) і Примор'я (заливши Знахідка, сопка Булочка). Завдяки археологічним джерелам трапилася нагода простежити, як йшов процес формування ряду далекосхідних народів і в т.ч., можливо, корейців, а пізніше також бохайцев і чжурчжэней - творців перших держав на російському Далекому Сході.

  У IV - III ст. до н.е. люди кроунівський культури навчилися обігрівати свої житла за допомогою канів. Уздовж стін жител з кам'яних плит і глини вони конструювали свого роду труби-димарі, по яких йшло гаряче повітря з вогнища-топки. Винахід кана був, поза сумнівом, виключно важливою подією, особливо для регіонів з суворими зимами. Надалі канова система опалювання жител поширилася від берегів Тихого океану до Поволжя (сюди кани проникли під час татаро-монгольських завоювань).

  У Кореї така система опалювання є традиційною і називається кудури (ондоль). Особливість її пристрою в тому, що від топки печі, розташованої нижче за рівень підлоги, відведені три або п'ять головних каналів, від яких йдуть дрібніші труби або просто поглиблення в дні кам'яної кладки. По каналу і трубам розтікається вогонь і дим вогнища, прогріваючи при цьому пів. Біля задньої стіни кімнати усі труби з'єднуються у відвідний канал, який з'єднується з димарем, розташованим на деякій відстані від будинку.

  Це перший з відомих людству варіантів "теплої підлоги ". Пол в сучасних корейських будинках покритий лінолеумом. Цікаво, що лінолеум цей зазвичай жовтого кольору і по своїй фактурі імітує той промаслений товстий папір, якому традиційно покривалися підлоги корейських будинків. У невеликих кімнатах поверх лінолеуму іноді стеляться рогожі.

  Корейська технічна думка останнім часом розробила багато конструкцій опалювальної підлоги (ондоля), які можуть бути використані в сучасних багатоповерхових будинках і повністю імітують традиційну систему опалювання, конструктивно, проте, не маючи з нею нічого спільного. Існують ондоли водяні, парові, електричні.

  Ці системи зарекомендували себе настільки добре, що зараз ними, часом, оснащуються і невеликі одноповерхові будинки, в яких технологічно легко можна було б обладнати "справжній", тобто традиційній конструкції, ондоль.

  Одним з найпопулярніших в Кореї ондолей є плівковий нагрівач компанії TAEIL ELECTRIC CO., LTD на вуглецевій основі, який при найвищому рівні якості має масу корисних і потрібних для здоров'я споживача властивостей. Який відмінно себе зарекомендував при використанні в будь-яких варіантах обігріву (пів, стіни, стеля) в усіх типах приміщень, а також для обігріву відкритих просторів і теплиць.

  Оскільки в корейських будинках немає яскраво виражених за функціональною ознакою приміщень, то перед ученими компанії було поставлено завдання розробки плівкового ондоля з великим запасом по потужності, що дає можливість швидкої зміни теплового режиму, що підвищує економічність ондоля, екологічно чистого, високо надійного, довговічного, безпечного, корисного для здоров'я і зручного для монтажу. Підсумком цієї великої роботи став патент на плівковий нагрівач "м'якого" інфрачервоного випромінювання.

  Нагору

  Лікуємо хвороби інфрачервоним випромінюванням

  Продукція, заснована на використанні довгохвильового (далекого) інфрачервоного випромінювання, може робити два види позитивної дії на організм людини. Перший вид пов'язаний із загальнозміцнюючою дією на тіло і підтримкою здоров'я людини, результатом якої є запобігання хворобам і передчасному старінню. Цей вид дії, що допомагає організму запобігти або впоратися з більшістю відомих погіршень здоров'я, заснований на посиленні природної опірності організму хворобам, підвищенні імунітету.

  Таким чином, це одна з форм терапії, заснована на принципах підтримки здоров'я, і докорінно відрізняється від хіміотерапії і хірургічного втручання. Тому вона підходить як для повсюдного широкомасштабного побутового використання (удома і на роботі), так і для різних оздоровчих центрів і лікувальних закладів у формі фізіотерапії.

  Другий вид позитивного далекого інфрачервоного випромінювання на організм людини полягає в прямому лікуванні загальних погіршень здоров'я і хвороб. Ми стикаємося із загальними погіршеннями здоров'я практично щодня в нашому житті. У цих випадках продукція, що використовує інфрачервоне випромінювання в його довгохвильовій частині, здатна чинити пряму терапевтичну дію.

  Нині є численні результати застосування продукції, що використовує довгохвильове інфрачервоне випромінювання, в різних лікувальних установах Японії, США, Китаї, Канаді, Європи, країнах СНД.

  Інфрачервоні хвилі, проникаючи глибоко в тіло, прогрівають тканини, органи, м'язи, кістки і суглоби. Завдяки цьому прискорюється потік крові і інших рідин тіла. Зростаюча кров'яна циркуляція в м'язах збільшує метаболічний обмін (метаболізм - обмін речовин - сукупність хімічних реакцій, в результаті яких відбувається синтез або розпад речовин і вивільнення енергії; в процесі метаболізму організм сприймає з довкілля речовини (переважно харчові), які, зазнаючи глибокі зміни, перетворюються на речовини самого організму, складених компонентів тіла), який у свою чергу посилює дію імунної системи організму, покращує живлення м'язів, різко підвищує постачання тканин киснем.

  Таким чином, усе вищеперелічене, може бути здійснено за допомогою термоплівки, тепловий ефект якої на 90,4% складає далеке інфрачервоне випромінювання.

  Список проблем і захворювань, які можуть бути усунені регулярним використанням далекого інфрачервоного випромінювання, глибоко проникаючого в тіло людини, тобто що глибоко прогріває його:

  Нагору

  Порушення серцево-судинної діяльності

  Регулярний прийом інфрачервоних процедур допомагає зменшувати рівень холестерину в крові, а це, у свою чергу, значно зменшує ризик захворювань серця (інфаркт, захворювання коронарних судин і тому подібне), а також знижує високий кров'яний тиск. Як додатковий ефект можна відмітити, що в процесі розширення посудин відбувається тренування м'язів, що відповідають за цей процес, в результаті стінки посудин стають рухливішими і еластичнішими. Зменшуються негативні наслідки варикозного розширення вен.

  Нагору

  Порушення циркуляції крові

  Нагрівання тіла інфрачервоними хвилями розширює судини, стимулюючи поліпшення циркуляції крові, особливо в периферійних областях і капілярах. Регулярні сеанси виявляються ефективним засобом усунення таких захворювань, як, наприклад, недостатня циркуляція крові в кінцівках ("холодні ноги" характерні для літніх людей).

  Нагору

  М'язи і суглоби

  Інфрачервоні хвилі мають доведений позитивний ефект для м'язів і суглобів, усуваючи такі проблеми як судоми, артритические болі, особливо в плечах і верхньому плечовому поясі, болі м'язів, менструальні болі, ревматизм, радикуліт і біль в різних органах. Інфрачервоне тепло допомагає боротися з малорухомістю кінцівок. При прогріванні, рухливість пальців збільшується на 20 %. Аналогічною являється реакція інших тугорухливих суглобів і сполучної тканини.

  Нагору

  Простудні захворювання

  Інфрачервоні хвилі збільшують опірність організму інфекціям і стримують процес розмноження вірусів. Отже, регулярні сеанси не лише дозволяють уникати простудних захворювань, але і можуть допомогти боротися з цими хворобами ледве вони почалися, скорочуючи час одужання. Крім того, набагато ефективніше виліковуються захворювання, для яких традиційно застосовується прогрівання організму, - бронхіти, пневмонія, нежить і тому подібне

  Нагору

  Вухо, горло, ніс

  Інфрачервоне випромінювання може бути використане в якості терапевтичного засобу лікування хронічного запалення середнього вухо і горла, боротися з кровотечею з носа.

  Нагору

  Проблеми зайвої ваги

  Використання інфрачервоної кабіни веде до зростання споживання енергії, у тому числі і на потовиділення, яке спалює калорії (від 900 до 2400 за сеанс). Досвід показує, що за 30 хвилин, проведених в кабіні, людина втрачає від 0.3 до 1.2 кг ваги. Отже, регулярне використання кабіни може допомогти збалансувати вагу.

  Нагору

  Целюліт

  Целюліт відкладається шарами під шкірою, призводячи до помітних косметичних проблем. Глибоке проникнення інфрачервоного тепла допомагає розщеплювати целюліт, а потім виводити у вигляді поту.

  Нагору

  Опіки шкіри

  Доведено, що інфрачервоне випромінювання зменшує біль від опіків шкіри і може допомогти прискорити процес створення нової шкіри.

  Нагору

  Розлади нервової системи

  Інфрачервоне випромінювання заспокійливо діє на нервову систему, усуваючи безсоння, стрес, нервозність, нервовий тик.

  Нагору

  Імунна система

  У крові збільшується зміст гемоглобіну, а також еритроцитів, що забезпечують органи киснем. Стабілізується робота імунної системи, підвищується загальна опірність організму несприятливій дії зовнішнього середовища, стабілізується обмін речовин, зменшується анемія, покращується робота клітин тіла. Інфрачервоні хвилі компенсують несприятливу дію ультрафіолетових променів і є єдиним антидотом від сонячних опіків.

  Нагору

  Травми і післяопераційний період

  Людський організм - система, що самовідновлюється. Процес відновлення після механічних ушкоджень складається з 2-х етапів: доставка "будматеріалів" до місця "ремонту" пошкоджених місць і сам процес "ремонту". За рахунок прискорення метаболічного обміну, час обох етапів істотно скорочується, що веде в прискореному загоєнню ран, забиттів, травм, переломів, розсмоктуванню гематом.

  Істотно скорочується реабілітаційний період після хірургічних операцій (окрім випадків імплантації штучних матеріалів) і поранень.

  Нагору

  Порушення травлення

  Усувається рад порушень травлення, зменшується метеоризм, холецистит, стимулюється робота товстого кишковика.

  Нагору

  Зниження болю

  Із зменшенням напруги в м'язах знижуються ішіасні болі; тепло допомагає боротися з цим circulus virtuosus. Тепло зменшує болі як у нервових корінців, так і в довколишніх тканинах. У стоматологічних дослідженнях цей феномен згадується, як знеболюючий засіб. Тепло стимулює зменшення виробництва ендорфінів.

  Нагору

  Косметичні ефекти

  Активізація циркуляції крові в шкірному покриві під впливом проникаючого інфрачервоного випромінювання призводить до розширення і очищення пір шкіри. Віддаляються відмерлі клітини, шкіра стає гладкою, пружною і еластичною. Відбувається очищення шкіри, необхідне для проведення косметичних процедур. Усувається ряд нашкірних захворювань : зігріваючи висип, прищі, кропив'яний висип, лупа. Покращується колір обличчя, розгладжуються зморшки, шкіра виглядає молодше. Шрами і рубці на шкірі, навіть колоїдні, лагідніють, а у ряді випадків розсмоктуються.

  Знижується рівень неприємних запахів, що виділяються шкірою. Заліковується екзема і, за непідтвердженими даними, нашкірні виразки.

  Далеке інфрачервоне випромінювання нормалізує процес обміну і усуває причину хвороби, а не тільки її симптоми. Роботи по вивченню застосування проникаючого далекого інфрачервоного випромінювання тривають у всьому світі.

  Нагору


  Головна  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукція  •  Корисно знати  •  Наші роботи  •  Питання і відповіді  •  Центральный пылесос  •  Контакти
  Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
  ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative