You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

 • У яких випадках застосування термоплівки є оптимальним в порівнянні з найбільш близьким аналогом плівкової теплої підлоги - електричним кабельним термоматом?
 • У чому полягає надійність теплої підлоги з термоплівки?
 • У чому принципова відмінність плівкової теплої підлоги від інших видів теплих підлог?
 • Які ще переваги у плівкової теплої підлоги?
 • Які сфери застосування плівкових теплих підлог?
 • Які переваги плівкової підлоги перед кабельним матом?
 • Які переваги плівкової підлоги над водяною теплою підлогою?
 • Які переваги плівкової теплої підлоги перед найбільш поширеними доки у нас на ринку системами підлогового обігріву - водними і кабельними?
 • Яку обов'язкову умову необхідно виконувати при використанні термоплівки?
 • Яку температуру рекомендується встановлювати на підлозі і в кімнаті для комфортного обігріву приміщення?
 • Чи може виконати монтаж людина без спеціальної підготовки?
 • Чи можна використовувати термоплівку у вологих приміщеннях?
 • Чи можна встановлювати термоплівку на стелі?
 • Наскільки плівкова тепла підлога економічніша за інші види теплих підлог?
 • Чому саме плівкова підлога несе "позитивне" тепло на відміну від нейтрального тепла інших видів теплих підлог?
 • Чи потрібно пристрій стягування під килимове покриття, лінолеум, ламінат, як у випадку з кабельними теплими підлогами?
 • Що входить в комплект плівкової теплої підлоги?
 • Що таке плівкова тепла підлога?

 • У яких випадках застосування термоплівки є оптимальним в порівнянні з найбільш близьким аналогом плівкової теплої підлоги - електричним кабельним термоматом?

  По-перше, в приміщеннях з низькими стелями. Для більшості покриттів ефективна втрата висоти (теплоізоляція плюс термоплівка) не складе більше 0,5 см

  По-друге, коли теплу підлогу хочуть укласти під вже наявне підлогове покриття (в цьому випадку не має аналогів, оскільки взагалі не вимагає втручання в структуру підлоги), або в ході косметичного ремонту, або на старе стягування. Т. е. у тих ситуаціях, коли "мокрі" роботи з підлогою неможливі або небажані.

  По-третє, коли теплу підлогу необхідно укласти швидко. Плівкова тепла підлога укладається в більшості приміщень буквально за годину-два, і відразу після установки їм можна почати користуватися.

  По-четверте, в багатьох "особливих" ситуаціях. Наприклад, коли треба утеплити стіну, нестандартний елемент інтер'єру, а також будь-який окремий елемент приміщення. Рекомендується також використовувати плівкову теплу підлогу в усіх місцях, де потрібний не просто безпечний (нейтральний), але і здоровий (позитивний) обігрів. Наприклад, в дитячих і спальнях.

  Нагору

  У чому полягає надійність теплої підлоги з термоплівки?

  З'єднання секцій термоплівки - паралельне, тобто при виході з ладу однієї секції, усі інші продовжують працювати.

  Нагору

  У чому принципова відмінність плівкової теплої підлоги від інших видів теплих підлог?

  Інший підхід до опалювання. Інфрачервоні промені нагрівають предмети, а не повітря, як у разі конвекційного опалювання, що гарантує відсутність протягів, скупчень пилу і збереження тепла внизу, у поверхонь, а не під стелею.

  Якщо неможливо розстелити плівку по усій довжині, оскільки на підлозі є перешкода. Як вийти з цього положення?

  Для цього необхідно використовувати сегменти плівки меншої довжини і з'єднати їх паралельно дротом в одну смугу, тобто обійти перешкоду дротом.

  Якщо після укладання теплої підлоги залишилися відрізані шматки від термоплівки, чи можна їх використовувати і як?

  Відрізані модулі від термоплівки можна з'єднати і використовувати, як тимчасовий обігрів, наприклад під килимком.

  Нагору

  Які ще переваги у плівкової теплої підлоги?

  Інфрачервоний обігрів - це єдиний спосіб, який дозволяє здійснювати локальний обігрів робочого місця або зони в приміщенні. За допомогою інфрачервоного обігріву з'являється можливість підтримувати різні температурні режими в різних частинах приміщення і повністю відключати прилади в окремих зонах. Наприклад, якщо робочі місця знаходяться на значному видаленні один від одного, приміщення в цілому не повинне мати однакової температури.

  Навіть з точки зору комфортності різні робочі ситуації припускають різні температури. Точковий обігрів досягається шляхом розміщення приладів поблизу окремих робочих місць без обігріву усього приміщення.

  Нагору

  Які сфери застосування плівкових теплих підлог?

  - Основний (або комфортний) обігрів приміщень, квартир і будинків - основне призначення плівкової теплої підлоги. Використання його в якості системи обігріву має багато переваг в порівнянні з традиційною кабельною підлогою. Головне - це сумісність з будь-яким типом покриття (у тому числі, паркетом, ламінатом, ковроліном, плиткою), дивна легкість монтажу і відсутність втрат вертикального простору приміщень.

  - Тимчасовий (в т.ч. переносний, аварійний) обігрів вертикальних, горизонтальних і похилих поверхонь. За допомогою плівкової теплої підлоги Ви зможете обігріти не лише пів! Термоплівку можна укладати на стелю і стіни Вашого приміщення. Ви цілком можете обігрівати тільки частину Вашого приміщення або тримати комплект для обігріву у разі аварійного і тимчасового відключення основної системи обігріву. Також, плівкову інфрачервону теплу підлогу цілком можна переносити і використовувати в самих різних ситуаціях.

  Наприклад, його можна покласти під килим, під дзеркало у ванній кімнаті (захист від запітніння), обігріти спальне місце Вашого домашнього улюбленця.

  - Комфортний обігрів громадський будівель і споруд, промислових об'єктів. Плівкова інфрачервона підлога - ідеальний варіант обігріву готелів, лікарень, дитячих садів, спортивних споруд - усіх об'єктів, де потрібно "здорове тепло".

  - Обігрів сільськогосподарських об'єктів. Ми рекомендуємо встановлювати плівкову систему обігріву на різних об'єктах, раніше усього тваринництва і тепличного господарства. Вона також підходить для обігріву газонів, парників і зимових садів. Відмінні результати отримані при обігріві тваринницьких комплексів (свиноферм, птахоферм).

  Нагору

  Які переваги плівкової підлоги перед кабельним матом?

  - наявність інфрачервоного випромінювання

  - паралельне з'єднання (при ушкодженні відключається ділянка підлоги, що тільки торкнулася) на відміну від послідовного у кабельного мату, де при ушкодженні відключається уся підлога

  - не схильний до корозії, при ушкодженні навіть значної частини, неушкоджені долі продовжують функціонувати

  - за рахунок щільнішого рівномірного розподілу нагрівальних елементів, досягається більше рівномірний обігрів приміщення

  - є можливість встановлювати на стіни, стелю, предмети інтер'єру.

  Нагору

  Які переваги плівкової підлоги над водяною теплою підлогою?

  - не треба приміщення для бойлера і укладання нагрівальних труб

  - менша товщина системи, менший час установки, менше навантаження на підлогу

  - не потрібно додаткове обслуговування

  - неможливе замерзання взимку, менша вартість ремонту у разі поломки

  - у разі заміни менше обмежень.

  Нагору

  Які переваги плівкової теплої підлоги перед найбільш поширеними доки у нас на ринку системами підлогового обігріву - водними і кабельними?

  a) Універсальність. Дійсно, найбільш універсальний тип обігріву підлоги, легко сумісний з будь-яким типом підлогового покриття - плиткою, ламінатом, ковроліном, паркетом, паркетною дошкою, лінолеумом і так далі. Завдяки повноплощадковому обігріву і максимальній температурі нагріву підлогового покриття 45 C є самим щадним типом обігріву підлогових покриттів з дерева і ламінату.

  b) Гнучкість. За допомогою плівкової теплої підлоги, Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні, тобто. Ви зможете обігріти не лише пів! Термоплівку можна укладати на стелю і стіни Вашого приміщення.

  с) Мобільність. За бажання, Ви можете використовувати мобільний комплект теплої підлоги для обігріву дзеркала, килима, картини, місця Вашого домашнього улюбленця, а також в якості засобу аварійного обігріву у разі аварійного і тимчасового відключення основної системи обігріву.

  d) Стійкість до механічних ушкоджень. При механічному ушкодженні виходить з ладу лише пошкоджена секція підлоги. Плівка не схильна до корозії і руйнування дуже тривалий термін (термін розкладання поліетилену перевищує термін життя більшості будов).

  Нагору

  Яку обов'язкову умову необхідно виконувати при використанні термоплівки?

  Обов'язковою умовою при використанням термоплівки є застосування монтажного матеріалу з тепловідбивним ефектом для плівки і підлогового покриття, що знижує втрати тепла. В якості тепловідбивного матеріалу дозволяється застосування матеріалу, покритого лавсановою або полипропиленовою плівкою. У разі укладання під м'які підлогові покриття: лінолеум, ковролін і аналоги ми рекомендуємо використовувати тепловідбивний матеріал з м'яким прошарком, наприклад, инфрафлекс або энергофлекс супер ТП.

  У місцях, схильних до великих механічних навантажень, під керамічну плитку, керамогранит, паркет і паркетну дошку рекомендується використовувати матеріал з твердим прошарком, наприклад рулонну пробку або инфрафлекс товщиною 3 мм.

  Нагору

  Яку температуру рекомендується встановлювати на підлозі і в кімнаті для комфортного обігріву приміщення?

  Бажана температура в кімнаті і на підлозі встановлюється терморегулятором, рекомендована температура - це 20?21 З для кімнати і 24?26 З для підлоги.

  Нагору

  Чи може виконати монтаж людина без спеціальної підготовки?

  Монтаж цієї системи може виконати будь-яка людина, що уважно прочитав інструкцію. Проте ж, якщо Ви не упевнені у своїх навичках, завжди краще залучити до роботи кваліфікованого фахівця.

  Нагору

  Чи можна використовувати термоплівку у вологих приміщеннях?

  Так, така система дуже часто використовується у ваннах, душових, місцях виїзду з гаража і ін. Основа термоплівки - поліестерова плівка, яка має такі властивості, як водонепроникність і міцність. Головне - це ретельно ізолювати контакти і усі токоведучі частини. Для електричної і гідроізоляції використовуються силікон і замінники.

  Нагору

  Чи можна встановлювати термоплівку на стелі?

  Можна, оскільки термоплівка є системою обігріву на основі далекого інфрачервоного випромінювання. Теплові промені (інфрачервоне випромінювання) поширюються прямолінійно і не поглинаються повітрям. Це дає можливість направляти їх безпосередньо на людину або предмети, що обігріваються, не нагріваючи даремно увесь об'єм приміщення. Нагріта підлога і предмети, у свою чергу, віддають тепло повітрю і людині, створюючи м'який комфортний обігрів.

  При цьому інфрачервоне випромінювання можна направляти не на усю площу приміщення, а тільки туди, де працюють люди, тобто організувати виборчий зональний обігрів.

  Нагору

  Наскільки плівкова тепла підлога економічніша за інші види теплих підлог?

  Променисте тепло створює відчуття, що температура навколишнього повітря дещо (на 3-4 C) вищий, ніж є насправді, що дозволяє людині почувати себе комфортно при нижчій температурі. Нагадаємо, що зниження температури на 1 градус дає 5% енергозбереження! Крім того, теплова енергія від інфрачервоних обігрівачів не поглинається повітрям, тому усе тепло від системи майже без втрат досягає предметів і людей в зоні його дії і гріє саме їх, а не повітря.

  При цьому тепле повітря практично не скупчується під стелею (конвенція тепла), що робить цю систему незамінною при рішенні завдань економічного обігріву приміщень з високими стелями. Застосування інфрачервоного обігріву забезпечує до 40% енергозбереження.

  Нагору

  Чому саме плівкова підлога несе "позитивне" тепло на відміну від нейтрального тепла інших видів теплих підлог?

  Тому що усі нагріті в тій або іншій мірі тіла, випромінюють інфрачервоні промені. Організм людини, виключенням з цього правила не є - він випромінює інфрачервоні промені в діапазоні від 6 до 20 мкм., з піком випромінювання 9,6 мкм. Тому, будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль, наш організм сприймає як своє власне і інтенсивно поглинає його. Воно найглибше проникає в організм, викликаючи його максимальне прогрівання.

  Саме на цьому їх властивості заснований ефект теплового лікування, широко використовуваного у фізіотерапевтичних кабінетах наших і зарубіжних клінік. На такому ж ефекті проникаючих теплових променів заснована дія інфрачервоних саун (кабін), де інтенсивна термічна енергія проникає в тіло з мінімальною дією на навколишню температуру повітря в кабіні, тіло активно потіє в порівняно м'яких умовах атмосфери-40?60 градусів.

  Внаслідок глибокого прогрівання у складі поту міститься приблизно 80% води і 20% твердих речовин, таких як жир, токсини, кислоти, шлаки і т. п. (для порівняння, в звичайній сауні піт містить 95% води і 5% твердих речовин). При цьому, кількість поту, що виділяється при інфрачервоній дії в два-три разу перевищує цей же показник для звичайних умов при температурі 110 градусів Цельсія. Природний процес потовиділення при приємній, комфортабельній температурі гарантує відмінний догляд за шкірою, її очищення і омолоджування.

  Крім того, температура тіла підвищується до 38,5 градусів Цельсія, імітуючи природну реакцію організму на інфекцію, при цьому, пригнічується дія хвороботворних бактерій і вірусів. Таким чином, усе вищеперелічене може бути здійснене за допомогою теплоплівки, тепловий ефект якої на 90,4% складає далеке інфрачервоне випромінювання.

  Нагору

  Чи потрібно пристрій стягування під килимове покриття, лінолеум, ламінат, як у випадку з кабельними теплими підлогами?

  Ні. Якщо в приміщення в якості підлогового покриття передбачається використовувати лінолеум, килимове покриття, ламінат, паркет (для теплої підлоги), у такому разі застосовується лише тепловідбивний матеріал і термоплівка. Матеріал кріпиться до існуючої підлоги за допомогою двостороннього або малярного скотча. Між собою термоплівка і матеріал також скріплюються, щоб уникнути ковзання і як наслідок, механічного ушкодження. Поверх термоплівки укладається захисна плівка (Винив, ВПЭ).

  Згори укладається килим, килимок, ковролін, або інше покриття згадане вище.

  Нагору

  Що входить в комплект плівкової теплої підлоги?

  термоплівка, комплект електричної проводки з підключеним терморегулятором і сенсором температури підлоги, клемні контакти, ізолятори клемних контактів.

  Нагору

  Що таке плівкова тепла підлога?

  Плівка - надтонкий новітній матеріал в області систем опалювання (товщина теплоплівки - 0,3 мм).

  Плівкова тепла підлога є системою променистого обігріву на основі далекого інфрачервоного випромінювання і може використовуватися як основна або додаткова система опалювання в будь-якому типі житлового і будь-якого іншого цивільного будівництва (житлові і офісні приміщення, промислові об'єкти, універсами, лікарні, школи, а так само в будівництві наземно-підземних споруд (підігрівання під'їзних шляхів, злітно-посадочних смуг, майданчиків для парковки, відкритих сходових клітин, спортивних майданчиків).

  Так само за допомогою плівки можна обігрівати будь-які горизонтальні, вертикальні і не лише плоскі поверхні, а так само дахи, стелі, предмети інтер'єру. Плівка може використовуватися при створенні різних по площі і конфігурації локальних джерел тепла.

  Нагору


  Головна  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукція  •  Корисно знати  •  Наші роботи  •  Питання і відповіді  •  Центральный пылесос  •  Контакти
  Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
  ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative