You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player

ПАНЕЛЬНІ ОБІГРІВАЧІ ENSA


Екологічність

 • Не сушить повітря
 • Не піднімає пил
 • Не спалює кисень
 • Відсутність запаху

  Економічність

 • На 30-50% економічніше конвектора
 • На 20-40% економічніше котла
 • На 20-50% дешевше централізованого опалення

  Сфера застосування

 • Основне опалення
 • Додаткове опалення
 • Індивідуальне опалення
 • Автономне опалення

  Як альтернатива

 • Тепловентиляторам
 • Конвекторам
 • Масляним обігрівачам
 • Світловим обігрівачам

 • Далеко не в кожному приміщенні є можливість підключитися до централізованого опалення. А іноді навіть якщо ця можливість і є, то вона не доцільна, через свою високу вартість. Саме тому існують різні типи обігрівачів для дому. Вони мають дуже широку сферу застосування, завдяки чому багато хто вже встигли оцінити всі переваги цих пристроїв.

  Сучасні економічні, ефективні та безпечні пристрої інфрачервоні обігрівачі ENSA працюють на основі особливого виду передачі тепла - інфрачервоного. Цей вид передачі тепла невидимий для людського ока, але при цьому його вплив дуже відчутно - усі об'єкти, що потрапляють в поле ІК обігрівачів, опиняються під впливом приємного, м'якого і комфортного тепла.

  ІК обігрівачі ENSA, мають одне, але дуже суттєва відмінність від інших пристроїв цього типу. Складається воно в тому, що ці обігрівачі випромінюють тепло безпосередньо на предмети - на людей, на стіни. У той час як більш традиційні електричні обігрівачі в першу чергу, нагрівають повітря, яке в наслідок віддає тепло інших предметів, що знаходяться в цьому приміщенні. Але цей принцип роботи проявив себе як досить неекономічний і малоефективний, в порівнянні з ІК обігрівачами ENSA.

  Електричний обігрівач інфрачервоного типу, стане дуже вигідною покупкою для тих, хто орендують приміщення. Це може бути і офісне приміщення, і склад, загалом, будь-яке приміщення, не підключений до централізованої системи опалення. У цьому випадку можна дуже просто вирішити проблему забезпечення комфортних умов для роботи - купити інфрачервоні обігрівачі. Інфрачервоні обігрівачі ENSA, простий і в той же час дуже ефективний спосіб обігріву приміщення.

  Коли термін оренди закінчиться, ви зможете забрати електричні обігрівачі ІК типу з собою, не приносячи приміщенню ніякого збитку. Ви відчуєте всі переваги інфрачервоних обігрівачів в місті та за його межами.

  Вони безпечні в роботі, мають чудові показники економічності та екологічності. Завдяки цьому ви забудете про існування звичайних електричних обігрівачів для дому. Ми допоможемо вам підібрати найкращий обігрівач для будинку або офісного приміщення, правильно оцінивши ваші потреби. Так само у нас ви отримаєте пораду досвідчених фахівців про те, як створити оптимальну систему для автономного опалення.

  Конструкція

  Панельні обігрівачі ENSA мають досить просту конструкцію. Всі елементи виконуються із сталі високої міцності і фарбуються спеціальної порошковою фарбою, яка є зносостійкої і витримує високі температури. Нагрівальний елемент повністю закритий негорючим, температуростойкостью діелектриком, що повністю виключає можливість доступу до нього. Крім того, відсутня доступ і до всіх струмоведучих частин. Цим він відрізняється від класичних моделей конвекторів, де доступ до високотемпературного нагрівального елементу можливий через нижню частину конвектора. Панельні обігрівачі ENSA оснащуються бічними стінками, які створюють спрямований конвективний потік повітря, що збільшує ефективність обігрівача, і кронштейнами, для простого та швидкого монтажу - демонтажу приладу. Всі ці особливості конструкції значно розширюють сферу застосування систем обігріву ENSA, дозволяють використовувати їх в побуті, в комерційних і виробничих цілях.

  Застосування

  Довгохвильові інфрачервоні нагрівальні панелі (ІК обігрівачі) можна застосовувати досить широко: Використовувати інфрачервоні обігрівачі панельні в побуті стане правильним рішенням для кожного будинку. Високі критерії безпеки, екологічність та економічність дозволили панельним обігрівачів добре себе зарекомендувати в найкоротші терміни.

  Якщо вам недостатньо системи централізованого опалення або вона відсутня зовсім, ви легко можете встановити ІК обігрівач ENSA в своєму будинку. Це допоможе підтримувати необхідну температуру, адже нагрівальні панелі ENSA - системи автономного опалення, які дозволяють гнучко регулювати температуру незалежно, створювати різні умови в різних приміщеннях.

  Інфрачервоні панельні обігрівачі ENSA мають дуже малу споживану потужність, тому звільняють електричну мережу від значних навантажень.

  Використовувати інфрачервоні обігрівачі панельні можна і в комерційних умовах:

  Для опалення офісу, магазину, торгової точки, а так само будь-який інший малої архітектурної форми - з цього завдання відмінно підійде настінний інфрачервоний обігрівач торгової марки ENSA.

  Використання системи опалення ENSA в комерційному приміщенні дасть Вам:

 • Простотою монтаж (немає необхідності проводити капітальну реконструкцію);
 • Простий демонтаж (систему легко можна забрати і використати в іншому місці);
 • Можливість тонкої настройки температури в кожному приміщенні окремо (керувати кожним обігрівачем окремо, або групою обігрівачів);
 • Значне зменшення витрат на комунальні послуг. Обігрівачі ENSA має високий рівень тепловіддачі завдяки змішаного дії: інфрачервоному типу і конвекції;
 • Звільнення від необхідності отримувати будь-яку дозвільну документацію (використання систем електричного опалення ENSA не вимагає дозволу та погодження).

  ПЕРЕВАГИ

  Екологічність

  Нагрівальні панелі ENSA не зашкодять екології Вашого будинку, адже в них немає вбудованого вентилятора, вони не піднімають пил, а нагрівальний елемент не буде пересушувати повітря, спалювати частинки пилу. Використання в обігрівачах ENSA нагрівального елемента закритого типу, температура поверхні якого може досягати 85С, надійно захищає кисень від попадання на поверхню і від згоряння. Саме тому використання обігрівача ENSA не змусить вас почувати сухість повітря або сторонні запахи, ви лише відчуєте приємне тепло.

  Економічність

  Панельні обігрівачі працюють на двох принципах: інфрачервоному випромінюванні і конвекції. Це означає, що теплопередача відбувається не тільки в повітря, але і на всі предмети, які теж починають віддавати тепла. Наприклад, за умови, що висота стель не більш 3-х метрів, на один квадратний метр необхідно не менше 100 Ватт. А використання інфрачервоного опалення значно знижує коефіцієнт теплових втрат, тому можна розраховувати на 50-60 Ватт на метр квадратний. Таким чином, використання інфрачервоного виду опалення дозволяє економити до 30-50%, електроенергії, порівняно з тим, чого вимагають конвекційні системи. Висока продуктивність панельного обігрівача ENSA, дає можливість найбільш ефективно використовувати витрачену електроенергію. Передача тепла здійснюється безпосередньо по всій поверхні обігрівача. А це:

  Моделі: ПО-500 і ПО-500VR - мають площу теплопередачі - 375 см2.

  Моделі: ПО-750 і ПО-750VR - мають площу теплопередачі - 485 см2.

  Можна порівняти ці показники з показниками інших видів конвекторів. Так, площа теплопередачі конвектора зі сталевим нагрівальним елементом становить до 20 квадратних сантиметрів, а у конвектора з нагрівальним елементом з силуміну - 30-35 квадратних сантиметрів. Крім того, на економічність значно впливає якість термостата.

  Моделі ENSA ПО-500VR і ПО-750VR, оснащуються вбудованим термостатом зі шкалою температур до 30С, що дозволяє точно визначати температуру приміщення, а також своєчасно вмикати і вимикати прилад для максимальної економічності.

  Практичність

  Опалювальні інфрачервоні панелі ENSA відрізняються простотою установки, відсутністю необхідності отримання дозволів та погоджень. Конструктори подбали про те, що ви могли самостійно провести установку, не залучаючи монтажні організації, або інших фахівців.

  Обігрівач ENSA створює лише незначну навантаження на електричну мережу, тому придатний для установки навіть в ті приміщення, електрична мережа яких не передбачена для встановлення електричного опалення. Важливу роль грають габаритні розміри обігрівача. Він не займає багато місця, товщина всіх обігрівачів модельного ряду становить не більше 5 см. Надійність. Використання якісних матеріалів і сучасного обладнання забезпечили обігрівачів ENSA до 25 років роботи. Лицьова сторона виготовляється з міцної сталі, що надійно захищає нагрівальний елемент від пошкоджень або виходу з ладу. Завдяки цій опції, панельні обігрівачі ENSA можна встановлювати навіть в громадських місцях, виключаючи можливість випадкового ушкодження. Гарантійний термін експлуатації на всі прилади становить 2 роки. Вся продукція сертифікована.


 • Головна  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукція  •  Корисно знати  •  Наші роботи  •  Питання і відповіді  •  Центральный пылесос  •  Контакти
  Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
  ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative