You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player

Пропонуємо на кліматичному ринку Чернівецької області абсолютно нову, революційну систему обігріву - інфрачервоні плівкові теплі підлоги - "Теплоног".

Система опалювання тепла підлога зарекомендувала себе вже в багатьох країнах світу. Будемо раді співпрацювати з Вами в Чернівцях і Чернівецькій області на взаємовигідних умовах.

У світлі прийдешніх змін у сфері енергоносіїв - це хороша можливість почати власний бізнес, або розширити асортимент послуг, що вже надаються.

Співпраця з нами - це можливість приносити людям тепло, здоров'я і затишок.

Запрошуємо до співпраці дилерів, торгові і будівельні організації, фірми, приватних підприємців і просто активних людей. Будуємо бізнес разом!

Загострення кризи - кращий час для реконструкції, оновлення, розширення і оптимізації свого бізнесу. Розширення асортименту і вихід на нові ринки - одна з найбільш ефективних відповідей кризі.

Ми пропонуємо робити бізнес з інфрачервоними плівковими теплими підлогами "ТЕПЛОНОГ"!

Чому плівкові теплі підлоги?

ПРИЧИНА ПЕРША. СТРАТЕГІЧНА.

Енергоефективні технології - один з перспективних напрямів бізнесу. Плівкові теплі підлоги один з найекономічніших видів опалювання.

Екологічна, практична, корисна для здоров'я система "ТЕПЛОНОГ" дозволить задовольнити потреби широкого круга споживачів в найкоротші терміни за прийнятною вартістю. Використання сучасних технологій, робить систему універсальною і застосовною в багатьох галузях народного господарства.

ПРИЧИНА ДРУГА. МАРКЕТИНГОВА АБО РИНКОВА.

Величезний об'єм ринку. Власник квартири в багатоповерховому будинку покладе плівкову теплу підлогу на балкон або в усій квартирі як основну або допоміжну систему опалювання. Молоді батьки зроблять плівкові теплі підлоги в дитячій, щоб дитина могла спокійно, без побоювання за здоров'я, грати на підлозі. Власник котеджу зробить плівкову теплу підлогу у вітальні, і не лише, просто тому, що любить комфорт.

Власники готелів, баз відпочинку, придорожніх кафе і ресторанів віддадуть перевагу системі плівкової теплої підлоги там, де немає газових труб, оскільки це, на сьогодні, найефективніша і енергозберігаюча електрична система обігріву. Універсальність системи дозволяє використовувати її де завгодно (теплиці, ферми, стадіони, аеропорти, храми, лісозаготівельні комбінати, SPA - салони, тренажерні зали, дачі і так далі

СЕРТИФІКАТИНизька конкуренція. Технологія теплих плівкових підлог порівняно молода і ще не багато компаній представляють цей продукт. Нині, ринок далекий від насичення і попит перевищує пропозицію. А в деяких регіонах пропозиції зовсім немає. Цінові і технологічні переваги. У Європі і країнах південно-східної Азії, стає все менше і менше приміщень, що обігріваються за допомогою радіаторів. Переваги віддається теплим підлогам і системам повітряного обігріву. І це тому, що в цих країнах давно навчилися рахувати особистий бюджет (немає сенсу опалювати свою стелю, або пів сусіда згори). Україна - не виключення. Не вічно ж ми будемо споживачами китайських масляних радіаторів і домашніх тапочок!

ПРИЧИНА ТРЕТЯ. ЛОГІСТИЧНА.

Плівковий променистий обігрівач - дуже зручний для торгівлі товар. Рулон 50 кв.м (100 пог. м х 0,5м) важить не більше 30 кг, сама ж плівка має товщину 0,4 мм. Складські витрати прагнуть до нуля, транспортні витрати - не більше 1%. Відправка робиться перевізниками по усій території України в найкоротші терміни. Співпрацювати з нами можна навіть не покидаючи Вашого міста.

З нами зручно і вигідно співпрацювати

Отже, - Ви займаєтеся постачанням будівельних матеріалів - Ви робите послуги з ремонту або будівництва - у Вас будівельний магазин або магазин електротехнічного устаткування - Ви виконуєте обробні і електротехнічні роботи - Ви плануєте починати підприємницьку діяльність - Ви просто активна людина, що цікавиться збільшенням особистого доходу.

Зв'яжіться з нами по телефону:

тел. 0372-90-15-48
моб. 050-690-62-34
моб. 050-984-21-74


Головна  •  Новинка!  •  Про нас  •  Продукція  •  Корисно знати  •  Наші роботи  •  Питання і відповіді  •  Центральный пылесос  •  Контакти
Скайлайн Отдых на Днестре Встроенный пылесос
ТОВ "ТЕПЛОНОГ"©2010     розроблено в дизайн-студії Creative